Bombki dla firm

Upominek świąteczny wpływa na odbiór firmy

Okres Bożego Narodzenia jest wyjątkowym czasem nie tylko w naszych domach, ale również w firmach. Wiele z nich szczególnie intensywnie celebruje tą starą tradycję, dając świadectwo zarówno szacunku do powszechnie panujących obyczajów, jak i swojej mocno ugruntowanej społecznie pozycji. Nic więc dziwnego, że prezenty świąteczne wręczane są tak pracownikom, jak i kontrahentom oraz stałym klientom. W ten sposób tworzony jest image firmy ceniącej dobre stosunki międzyludzkie w przedsiębiorstwie, ale również pamiętającej o partnerach w sytuacjach nie tylko biznesowych.

Bombka choinkowa prezentem osobistym

Znalezienie odpowiednich upominków to niełatwe zadanie, ponieważ w obecnych czasach niezwykle trudno trafić w gusta różnych osób. Proponujemy skorzystanie z płaszczyzny, która jest wspólna dla wszystkich w okresie przedświątecznym - tradycji zdobienia drzewka bożonarodzeniowego, w której główną rolę odgrywają bombki choinkowe.

Bombka to drobiazg dekoracyjny dobrze wszystkim znany i ceniony od pokoleń. Kojarzy się z radością, ciepłem i rodziną. Cóż bardziej świątecznego można ofiarować pracownikowi lub klientowi? Jeżeli dodamy do tego, że na szklanej, pięknie zdobionej kuli znajdzie się dedykacja z imieniem osoby obdarowanej, bombka stanie się upominkiem również bardzo osobistym, świadczącym o tym, że jesteśmy dla firmy kimś ważnym i cenionym.

Bombki personalizowane w sklepie bombeczka.pl

Oferujemy bombki na prezent z umieszczonym na nich imieniem osoby obdarowanej, odpowiednią dedykacją lub życzeniami. To nie tylko gustowna ozdoba i świadectwo o tym, że w czasie przedświątecznym firma pamięta o swoich pracownikach oraz partnerach biznesowych i nie ograniczyła się jedynie do zakupu gotowego upominku. Umieszczone przez naszych dekoratorów imię lub życzenia od firmy sprawią też, że bombka stanie się prezentem całkowicie oryginalnym, adresowanym do konkretnej osoby i - ze względu na niewysoki koszt - niezobowiązującym.

Bombki personalizowane dostarczamy w eleganckich, pojedynczych pudełkach z logo naszego sklepu lub napisem "Wesołych Świąt", dekorowanych kokardą w kolorze odpowiadającym zawartości. 

Serdecznie zapraszamy zainteresowane firmy do kontaktu. Razem ustalimy wzór zdobień i treść ręcznie umieszczonych na bombkach życzeń lub dedykacji.

 

BOMBECZKA.PL

Specjalizujemy się w sprzedaży bombek choinkowych szklanych, wyprodukowanych w Polsce i ręcznie zdobionych. Naszymi kluczowymi produktami są:

  • personalizowane bombki z imieniem lub dedykacją,
  • bombki w zestawach zapakowanych w pudełka prezentowe mieszczące jedną, cztery lub dziewięć ozdób,
  • bombki jako pomoc dydaktyczna dla przedszkoli i szkół,
  • bombki firmowe.

Zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl