Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Magia Świat Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas. Czas na zwolnienie tempa pracy, zwrócenie uwagi na najbliższych i spędzenie z nimi tych wyjątkowych chwil. Zazwyczaj wtedy odwiedzamy najbliższe nam osoby i nadrabiamy chwile, które w większości pochłania praca i domowe obowiązki.

Planując świąteczny wyjazd do rodziny zastanawiamy się czym ich obdarować. Mamy dla Ciebie idealny pomysł na prezent! To Nasze bombki prezentowe z imionami w zestawach czterosztukowych. Dzięki różnej kombinacji imion w zestawie, możesz wybrać taki, który odpowiada ilości osób w rodzinie. Do dyspozycji masz zestawy z dwoma, trzema bądź czterema imionami. Przeplecione pięknymi dekorami tworzą spójną i harmonijną całość. Dużym ułatwieniem jest również bogata oferta zestawów pod kątem kolorystycznym.

Naszą nowością są piękne bombki na prezent w dużych zestawach dziewięciosztukowych, które powstały z myślą o większych rodzinach pod kątem liczebności. W tej opcji podajesz ilość imion i wybierasz rodzaj dekoru. Może to być dziewięć imion, sześć, siedem, a reszta uzupełniona jest bombką z dekorem.

Tylko w naszym sklepie internetowym z bombkami znajdziesz taki produkt! Zestawy dostępne są z bombkami w dwóch rozmiarach: 8 i 10 cm.

Zapraszamy do oglądania!

Bombki z imionami na prezent w zestawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl