Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ZESTAW BOMBEK Z IMIONAMI NA PREZENT

Bombki - dekoracja choinki i prezent dla bliskich

Okres Świąt Bożego Narodzenia zbliża rodziny nieraz bardzo rozproszone. Przy pięknie ozdobionej choince i suto zastawionym stole spotykają się krewni, którzy z reguły nie mają w ciągu roku możliwości utrzymywania częstych kontaktów. Święta to magiczny czas dla rodziny, ale też okres wręczania prezentów i wzajemnych odwiedzin. Zestaw bombek z imionami na prezent wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy co roku mają problem z wyborem prezentów, które wypada wziąć ze sobą w gości.

Zestaw bombek z imionami na prezent dla całej rodziny

Wybierając się w odwiedziny warto pomyśleć o prezencie, który zaadresujemy do każdego z gospodarzy. Nasz zestaw bombek z imionami na prezent spełnia ten wymóg. Komplety z czterema lub dziewięcioma ozdobami mogą stać się miłymi upominkami dla dwóch, trzech, czterech i większej ilości osób. Każdy zestaw składa się z wykonanych w polskich wytwórniach szklanych, malowanych na jednolity kolor bombek ozdobionych złotymi, brokatowymi gwiazdkami. Kupując taki komplet, na części ozdób mają Państwo możliwość zamówić umieszczenie imienia osoby obdarowanej. Nasi dekoratorzy w szybkim tempie wykonają takie brokatowe napisy i prezent dla gospodarzy będzie gotowy - każdy z nich otrzyma przeznaczoną tylko dla siebie bombkę.

Pięknie opakowany zestaw bombek z imionami na prezent

Zestawy dostarczamy w eleganckim, udekorowanym pudełku kartonowym z wieloma przegródkami. Każda wypełniona jest białym sizalem, który doskonale komponuje się z umieszczoną w niej bombką. Na wieczku pudełka zawierającego zestaw bombek z imionami na prezent znajduje się nasze logo, lub - jeśli wyrazicie takie życzenie - napis "Wesołych Świąt"  (dotyczy to zestawów zawierających cztery sztuki bombek), a także kokarda w kolorze dopasowanym do kolorystyki ozdób. Zestaw bombek z imionami na prezent to ładny i elegancko zapakowany upominek, który nie wymaga już od Państwa żadnych dodatkowych zabiegów. Wystarczy go wręczyć bliskim i cieszyć się ich radością z otrzymanego prezentu.

BOMBECZKA.PL

Specjalizujemy się w sprzedaży bombek choinkowych szklanych, wyprodukowanych w Polsce i ręcznie zdobionych. Naszymi kluczowymi produktami są:

  • personalizowane bombki z imieniem lub dedykacją,
  • bombki w zestawach zapakowanych w pudełka prezentowe mieszczące jedną, cztery lub dziewięć ozdób,
  • bombki jako pomoc dydaktyczna dla przedszkoli i szkół,
  • bombki firmowe.

Zapraszamy do składania zamówień.

Bombki z imionami na prezent w zestawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl