Jak pakujemy?

Nasze bombki pakujemy na kilka sposobów. Poniżej dowiecie się w jakim kształcie nasze bombki trafią do Was.

Standardowo bombki choinkowe dostarczamy do Państwa w specjalnie zaprojektowanych pudełkach: jedno- cztero- i dziewięciosztukowych z logo naszej firmy lub na Państwa życzenie z napisem Wesołych Świąt lub bez żadnego napisu (opcja dotyczy tylko pudełek jedno i czterosztukowych). Każda bombka owijana jest w papier pakowy. Następnie każde pudełko z bombkami umieszczane jest w większym kartonie wysyłkowym, który wypełniony jest ścinkami papierowymi i/lub wypełniaczem „bąbelkowym”. Tak aby żadna z bombek nie została uszkodzona w transporcie. Na koniec paczka zabezpieczana jest taśmą ostrzegawczą. To wszystko sprawia, że nasze bombki dostarczane są w bezpieczny sposób. W ostatnich latach nie zdarzyło się nam aby w transporcie została uszkodzona jakakolwiek bombka.

Powyższe dotyczy bombek z wszystkich działów za wyjątkiem działów z bombkami w pudełkach prezentowych.

WAŻNE: Bombki z imionami, które nie zawierają informacji, że są na prezent (na zdjęciu bombka nie jest w pudełku prezentowym) pakowane są również jak bombki dekorowane tj. w opakowania czterosztukowe. Oczywiście można zapakować takie bombki w pudełka zwykłe jednosztukowe ale należy w tym celu dokupić takie pudełka. 

          

 

Jeżeli zamawiają Państwo bombki w zestawach prezentowy jedno- cztero- i dziewięciosztukowych, wtedy produkt dostarczamy do Państwa w eleganckim i pięknie udekorowanym pudełku, wypełnionym kolorowym (białym) sizalem, który nadaje opakowaniu ładne wykończenie. Na wieczku z naszym logo (istnieje możliwość zmiany wieczka na napis „Wesołych Świąt lub bez napisu – dotyczy to tylko zestawów jedno lub czterosztukowych) umieszczamy pasek wstążki, a pośrodku niego piękną kokardę. Każde wieczko dekorowane jest wstążką o odpowiednim odcieniu kolorystycznym. Dodatkowo na „kropkę” przyklejany jest cekin. Podobnie jak w przypadku zwykłych bombek każde pudełko prezentowe umieszczane jest w większym kartonie wysyłkowym, który wypełniony jest ścinkami papierowymi i/lub wypełniaczem „bąbelkowym”. Tak aby żadna z bombek nie została uszkodzona w transporcie. Na koniec paczka zabezpieczana jest taśmą ostrzegawczą. To wszystko sprawia, że nasze bombki dostarczane są w bezpieczny sposób.

Dotyczy działów z bombkami na prezent.

   

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie do nas na Chat-cie/ mailowo lub dzwońcie. W sezonie pracujemy cały czas :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl