Bombki dla szkół i przedszkoli

 

Bombki z imieniem stają się coraz bardziej popularne. Często z naszej oferty bombek dedykowanych korzystają szkoły i przedszkola, które w okresie przedświątecznym angażują dzieci w akcję przygotowywania upominków świątecznych dla swoich rodzin.

Tradycyjne szklane bombki są kruche i łatwo je stłuc. Z tego powodu zakres, z którym mają z nimi kontakt najmłodsze dzieci, musi być ograniczony. Niżej przedstawiamy kilka pomysłów, jakie szkoły i przedszkola mogą wykorzystać w swojej pracy dydaktycznej.

Prezenty dla dzieci

Zamawiając u nas bombki z imionami dzieci, macie Państwo możliwość nie tylko obdarować je pięknie ozdobionym, personalizowanym upominkiem, ale również zachęcić do powieszenia go na choince. W ten sposób maluchy będą miały satysfakcję, że ozdoba z ich imieniem stała się elementem klasowego drzewka i namacalnym świadectwem ich udziału w jego przystrojeniu. Takie podejście na pewno wpłynie na poczucie przynależności do grupy i swojego wkładu w jej aktywność.

Prezenty dla rodziców

Szkoła lub przedszkole zamawiając bombki ma możliwość zorganizowania akcji przygotowywania przez dzieci prezentów dla rodziców. Nie namawiamy tu do samodzielnego malowania szklanych bombek, gdyż ze względów bezpieczeństwa nie byłoby to najlepszym pomysłem. Dzieci za to otrzymają od nas bombki z imionami swoich rodziców lub z odpowiednią dedykacją, które dostarczymy w indywidualnych, kartonowych opakowaniach. Za pomocą farb lub kredek maluchy mogą pudełka ozdobić, by prezenty były jeszcze piękniejsze i bardziej osobiste. W ten sposób, oprócz akcji mającej na celu podtrzymywanie tradycji wręczania świątecznych upominków, placówka będzie miała okazję przeprowadzić inspirujące zajęcia plastyczne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty

W okresie przedświątecznym duża ilość szkół i przedszkoli korzysta z naszej oferty personalizowanych bombek zapakowanych w oddzielne, ładnie ozdobione pudełko. Zestaw składa się z bombki choinkowej o rozmiarze 8 cm lub 10 cm w jednym z ośmiu kolorów do wyboru. Umieszczany jest na niej ręcznie napis - imię lub dedykacja ze złotego bądź srebrnego brokatu.

Jeżeli podobają się Państwu nasze propozycje wykorzystania w pracy z dziećmi bombek lub macie jakieś inne pomysły - serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

BOMBECZKA.PL

Specjalizujemy się w sprzedaży bombek choinkowych szklanych, wyprodukowanych w Polsce i ręcznie zdobionych. Naszymi kluczowymi produktami są:

  • personalizowane bombki z imieniem lub dedykacją,
  • bombki w zestawach zapakowanych w pudełka prezentowe mieszczące jedną, cztery lub dziewięć ozdób,
  • bombki jako pomoc dydaktyczna dla przedszkoli i szkół,
  • bombki firmowe.

Zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl