Bombki dla szkół i przedszkoli

Z każdym rokiem naszej działalności bombki z imieniem stają się coraz bardziej popularne. Coraz częściej z naszej oferty bombek dedykowanych, bombek dla dzieci korzystają szkoły i przedszkola, które w okresie przedświątecznym robią dla swoich podopiecznych prezenty bombkowe. To bardzo ciekawe i wyjątkowe rozwiązanie, a co ważne tanie. 

Bombki dla przedszkoli

Bombki choinkowe z imieniem / dedykacją w pudełkach prezentowych to idealny pomysł na zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pudełka w które pakowane są bombki idealnie nadają się na zdobienie przez pociechy.

Od kilku lat nasz firma realizuje zamówienia na bombki dla przedszkoli. To wspaniałe rozwiązanie na realizację zajęć z dziećmi w okresie przedświątecznym i przybliżenie dzieciom historii Świąt Bożego Narodzenia. Nasze bombki w pudełkach prezentowych to bardzo dobry pomysł na zajęcia plastyczne o tematyce Świąt.

Nie masz pomysłu na zajęcia z dziećmi w przedszkolu? Zajęcia edukacyjno - plastyczne z bombkami choinkowymi z imieniem lub dedykacją nabierają coraz większego uznania wśród opiekunów i wychowawców. Placówki, które raz skorzystały z naszej propozycji bombek dla dzieci goszczą je po raz kolejny.

To coraz chętniej wybierana opcja przez przedszkola. Prezentowany zestaw jednosztukowy składa się z bombki choinkowej (osiem kolorów do wyboru) o rozmiarze 8 cm lub 10 cm. Na bombce ręcznie umieszczany jest napis (imię lub inna dedykacja) w kolorze złotego lub srebrnego brokatu. Następnie gotowa bombka pakowana jest w specjalnie zaprojektowane opakowanie, które wypełnione jest białym siankiem (sizalem). Wieczko pudełka przewiązywane jest wstążką i kokardą o odpowiednim kolorze.

Najczęściej dzieci w przedszkolach ze względów bezpieczeństwa skupiają się na zdobieniu kartonowych opakowań. Np robią pieczątki wyklejanki itp., następnie do udekorowanego przez dziecko opakowania wkłada się bombkę i powstaje piękny personalizowany zestaw prezentowy dla rodzica.

Standardowo na wieczku oprócz wstążki i kokardy umieszczone jest nasze logo. Jednak w ofercie posiadamy wieczka z napisem Wesołych Świąt lub wieczko bez napisu.

Bombki dla szkół

Większe dzieci mogą spróbować swoich sił również przy malowaniu pudełek lub przy zdobieniu bombek za pomocą farbek. Możliwości są nieograniczone.

Często bombki dla dzieci dostarczamy w gotowych zestawach z imieniem dziecka. To ciekawy prezent i zarazem pamiątka, którą można powiesić na świątecznej choince lub podarować rodzicom lub dziadkom.

Nie masz pomysłu na bombki dla dzieci?

Jesteśmy otwarci na zmianę kompozycji zestawów. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Razem stworzymy coś wyjątkowego, a dzieci otrzymają niezapomniany prezent z bombką w roli głównej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl