Pytania i odpowiedzi

Jeżeli macie pytania dotyczące realizacji zamówienia lub samych bombek prosimy o telefon lub wiadomość za pomocą poczty elektronicznej. Na pewno pomożemy.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: 

  • Czy można wybrać inne imię niż jest na zdjęciu bombki? Tak, oczywiście. Imiona czy dedykacje przedstawione na załączonych zdjęciach są przykładowe. Na bombce można umieścić dowolną dedykację o długości maksymalnie 20 znaków.
  • Czy moje bombki dotrą do mnie w całości? W ubiegłych latach nie mieliśmy przypadku aby którakolwiek bombka została uszkodzona w transporcie. Nasze bombki są zabezpieczane bardzo starannie o czym można przeczytać w dziale "Jak pakujemy?". W razie uszkodzenia bombek w transporcie należy o tym fakcie niezwłocznie nas poinformować, a natychmiast doślemy uszkodzone bombki na swój koszt. Tak więc niczym nie ryzykujecie. 
  • Czy bombki dojdą do Świąt? Nie ukrywamy, że im szybciej zamówienie ostanie złożone to tym szybciej dotrze w skazane miejsce. Przed samymi Świętami firmy kurierskie mają pełne ręce pracy przez co czas dostarczenia bombek może się wydłużyć. Tak więc nie zalecamy składania zamówień przed samymi Świętami gdyż paczka może dotrzeć dopiero po Świętach.
  • Do kiedy wysyłacie bombki? Zamówienia złożone do 18 grudnia do godziny 13:00 zostaną wysłane najpóźniej 20 grudnia. Natomiast zamówienia złożone do 21 grudnia zostaną wysłane 23 grudnia. Zamówienia złożone w późniejszym terminie wysłane zostaną dopiero po Świętach. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl