Pytania i odpowiedzi

Jeżeli macie pytania dotyczące realizacji zamówienia lub samych bombek prosimy o telefon lub wiadomość za pomocą poczty elektronicznej. Na pewno pomożemy.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: 

  • Czy można wybrać inne imię niż jest na zdjęciu bombki? Tak, oczywiście. Imiona czy dedykacje przedstawione na załączonych zdjęciach są przykładowe. Na bombce można umieścić dowolną dedykację o długości maksymalnie 20 znaków.
  • Czy moje bombki dotrą do mnie w całości? W ubiegłych latach nie mieliśmy przypadku aby którakolwiek bombka została uszkodzona w transporcie. Nasze bombki są zabezpieczane bardzo starannie o czym można przeczytać w dziale "Jak pakujemy?". W razie uszkodzenia bombek w transporcie należy o tym fakcie niezwłocznie nas poinformować, a natychmiast doślemy uszkodzone bombki na swój koszt. Tak więc niczym nie ryzykujecie.
  • Do kiedy wysyłacie bombki? Zamówienia złożone do 18 grudnia do godziny 13:00 zostaną wysłane najpóźniej 20 grudnia. Natomiast zamówienia złożone do 21 grudnia zostaną wysłane 23 grudnia. Zamówienia złożone w późniejszym terminie wysłane zostaną dopiero po Świętach. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl