Pytania i odpowiedzi

Jeżeli macie pytania dotyczące realizacji zamówienia lub samych bombek prosimy o telefon lub wiadomość za pomocą poczty elektronicznej. Na pewno pomożemy.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: 

  • Czy można wybrać inne imię niż jest na zdjęciu bombki? Tak, oczywiście. Imiona czy dedykacje przedstawione na załączonych zdjęciach są przykładowe. Na bombce można umieścić dowolną dedykację o długości około 20 znaków. Ważne. Dedykacja może mieć przykładowo 23 znaki.
  • Gdzie mogę wpisać listę dedykacji przy składaniu zamówienia? Listę imion w rozbiciu na poszczególne bombki można podać w drugim/trzecim kroku w koszyku w polu Dodatkowe Informacje / Uwagi. Można również przesłać listę dedykacji na nasz adres mailowy, który dostępny jest w zakładce Kontakt
  • Czy moje bombki dotrą do mnie w całości? W ubiegłych latach nie mieliśmy przypadku aby którakolwiek bombka została uszkodzona w transporcie. Nasze bombki są zabezpieczane bardzo starannie o czym można przeczytać w dziale "Jak pakujemy?". W razie uszkodzenia bombek w transporcie należy o tym fakcie niezwłocznie nas poinformować, a natychmiast doślemy uszkodzone bombki na swój koszt. Tak więc niczym nie ryzykujecie.
  • Do kiedy wysyłacie bombki? Zamówienia złożone do 19 grudnia do godziny 13:00 zostaną wysłane najpóźniej 21 grudnia. Natomiast zamówienia złożone do 21 grudnia zostaną wysłane do 23 grudnia. Zamówienia złożone w dniach 23 - 27 grudnia wysyłane będą sukcesywnie dopiero po Świętach tj. po 27 grudnia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl