O nas

SKROMNE POCZĄTKI 

Nasza firma H&B Michał Bujacz, która prowadzi sklep internetowy bombeczka.pl, powstała w 2016 roku w miejscowości Rogów Sobócki w powiecie wrocławskim. Jako młode małżeństwo poszukiwaliśmy wówczas swojego sposobu na życie. Przygodę z rękodziełem rozpoczęliśmy w przydomowym garażu. Pocieszaliśmy się wówczas, że wiele światowych marek zaczynało tak samo swoją działalność. Po kilku latach nie stworzyliśmy co prawda korporacji, ale przenieśliśmy się do pomieszczeń większych i wygodniejszych, gdyż ilość zamówień i stałe rozszerzanie oferty sprawiało, że garaż stał się dla Bombeczki za mały.

CHĘĆ DAWANIA RADOŚCI I PIĘKNA

Czemu to zawdzięczamy? Przede wszystkim bez wątpienia zdolnościom manualnym, które staraliśmy się rozwinąć do perfekcji, a także naszym sercom. W każdy produkt staramy się włożyć maksimum uczucia mając świadomość, że efekt naszej pracy powinien przynieść ludziom radość i tchnąć w ich domy cudowną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

TRADYCJA PIELĘGNOWANA OD DZIECKA

Wychowaliśmy się w rodzinach kultywujących tradycję, już w najmłodszych latach poznaliśmy uczucie ciepła i więzi w trakcie przygotowań do Wigilii. To właśnie na nas, jak w wielu domach, spoczywał obowiązek ubierania choinki. Wtedy to narodziła się miłość do kruchego piękna prawdziwych, szklanych bombek. Wspomnienia z dzieciństwa są siłą napędową, która pozwala poświęcać się bez reszty naszej pracy. Z czasem zamówień od klientów zrobiło się tak wiele, że w ich realizacji często pomagała cała rodzina, w tym również - w miarę swoich możliwości - nasze małe dzieci. Widząc ich zapał przypominamy sobie własne emocje towarzyszące zawieszaniu bombek na zielonym drzewku.

W TROSCE O WYSOKĄ JAKOŚĆ

Zapał i zaangażowanie to nie wszystko. Staramy się dostarczyć naszym odbiorcom produkt nie tylko pięknie zdobiony, ale również cechujący się możliwie jak najwyższą jakością. Już na początku odrzuciliśmy koncepcję tworzenia bombek z tworzywa sztucznego. Nasze produkty wykonywane są z prawdziwego szkła krzemowego dzięki wiedzy i doświadczeniu polskich rzemieślników, pracujących często w podobnych do naszej, niewielkich rodzinnych firmach. Biorąc do ręki bombkę ze sklepu bombeczka.pl możecie Państwo mieć pewność, że każdy jej element wykonaliśmy ręcznie. Mamy przy tym pełną świadomość, że znajdzie się ona na świątecznej choince, by sprawić przyjemność całej Waszej rodzinie i wnieść do domu ciepło oraz radość tych najpiękniejszych dni.

SZEROKI ASORTYMENT PRODUKTÓW I USŁUG

Wykonujemy bombki choinkowe w kilku kolorach, wzbogacone tradycyjnymi, złotymi i srebrnymi brokatowymi aplikacjami, które sprawiają, że każda z nich jest wyjątkowa i w magiczny sposób skrzy się na świątecznym drzewku. Ponadto oferujemy indywidualnie tworzone bombki z imieniem osoby obdarowanej lub z życzeniami. Uznaliśmy, że takie spersonalizowane ozdoby mogą stać się miłym upominkiem w okresie Świąt. Sądząc po zainteresowaniu i ilości składanych zamówień stwierdzić możemy, że nie pomyliliśmy się. Nie zapomnieliśmy również o firmach, dla których choinka ozdobiona kolorowymi kulami z logo marki może być świetnym elementem marketingu, a same bombki doskonałym prezentem dla pracowników i kooperantów.

BOMBKI W ESTETYCZNYCH OPAKOWANIACH

Z myślą o bezpieczeństwie zamówionych bombek wkładamy je w mocne, kartonowe pudełka i otulamy białym sizalem. Opakowania ozdobione są naszym logo, życzeniami Wesołych Świąt oraz, w przypadku bombek prezentowych, kokardą w kolorze zestawu.

NIE POWIEDZIELIŚMY OSTATNIEGO SŁOWA

Po kilku latach działalności nasza rodzinna firma poszczycić się może obszernym katalogiem produktów w różnych kolorach i ozdobionych wieloma pięknymi aplikacjami. Przyjmujemy zamówienia na bombki spersonalizowane, a także dostarczamy je do przedszkoli jako materiał edukacyjny. Mamy pewność, że nasz zapał i zamiłowanie do rękodzieła nie skończy się na tym. Wciąż myślimy nad nowymi koncepcjami i sposobami ich realizacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

Nasze ozdoby choinkowe cechują się atrakcyjnym i unikalnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania dzięki stosowaniu profesjonalnych farb i oryginalnych materiałów dekoracyjnych. Zdobione ręcznie u nas bombki szklane stanowią unikalną dekorację zarówno w domach, jak i w firmach. Dlatego proponujemy, żeby co jakiś czas odwiedzać nasz sklep, aby zapoznać się z najnowszymi propozycjami. Mamy nadzieję, że przypadną one Państwu do gustu. Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl