Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

RĘCZNIE ZDOBIONE BOMBKI W KROPECZKI

Ręcznie zdobione bombki w kropeczki na pewno wzbudzą zainteresowanie tych z Państwa, którym opatrzyła się powtarzająca się od lat ta sama dekoracja świątecznego drzewka i myślą o wprowadzeniu jakiejś zmiany. Nasze bombki przydadzą się również do uzupełnienia istniejących świecidełek, z którymi nie chcecie się rozstawać, lecz nieubłagany czas przetrzebił ich szeregi. Ręcznie zdobione bombki w kropeczki ożywią choinkę, ładnie kontrastując z jej ciemnozielonymi gałązkami.

Ręcznie zdobione bombki w kropeczki powstały w tradycyjny sposób w polskiej wytwórni i wykonane zostały z dobrej jakości szkła. Pomalowali je i ozdobili nasi dekoratorzy, którzy na barwnym, lustrzanym tle umieścili dobrze widoczne białe, matowe kropki. Bombki sprawiają sympatyczne wrażenie, znakomicie oddają pozytywny i radosny nastrój, jaki panuje w naszych domach w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Do wyboru macie Państwo kilka kolorów: biały, czarny, zielony, niebieski, turkusowy, fioletowy, różowy i złoty. Nasze bombki występują w dwóch rozmiarach: 8 cm i 10 cm średnicy.

Zamówione przez Państwo ręcznie zdobione bombki w kropeczki dostarczamy w specjalnie zaprojektowanych pudełkach kartonowych, mieszczących jedno, cztery lub dziewięć świecidełek. Na wieczku opakowania znajduje się nasze logo lub - gdy wyrazicie takie życzenie - napis "Wesołych Świąt". Każdą bombkę owijamy dla jej bezpieczeństwa w papier pakowy i umieszczamy w osobnej przegródce. Pudełko z bombkami wkładamy do kartonu wysyłkowego i przekazujemy kurierowi. Nasze ręcznie zdobione bombki w kropeczki docierają do odbiorcy całe i nienaruszone.

Więcej szczegółów dotyczących naszych opakowań poznacie Państwo w zakładce "Jak pakujemy".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl