Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

BOMBKI Z IMIENIEM LUB DEDYKACJĄ I KOKARDĄ

Nasze bombki z imieniem lub dedykacją i kokardą o średnicy 10 cm wykonane są przez polskich producentów z wysokiej jakości szkła. To pomysł na prezent dla osoby bliskiej w czasie składania świątecznej wizyty, a także w okresie przedświątecznym dla kolegów lub pracowników w Państwa firmie. Bombki z jednej strony stanowić mogą tradycyjny element dekoracyjny do powieszenia na choince, z drugiej są dowodem naszych uczuć i szacunku.

Kupując jako prezent nasze bombki z imieniem lub dedykacją i kokardą nie ograniczamy się jedynie do zamówienia gotowego upominku. Angażujemy się także w proces jego personalizacji, dając tym dowód szczególnych uczuć wobec osoby obdarowanej. Decydujemy o treści, która zostanie umieszczona na bombkach i sposobie udekorowania opakowania.

Bombki z imieniem lub dedykacją i kokardą posiadają barwne, jednolite tło ozdobione stylizowanymi, brokatowymi gwiazdkami malowanymi przez naszych dekoratorów i jednobarwną, odpowiednio dobraną kokardą. Gotowy produkt dostarczamy w eleganckim pudełku wypełnionym białym sizalem. Na jego wieczku znajduje się nasze logo i kokarda w kolorze dopasowanym do zawartości opakowania. Na Państwa życzenie możemy zmienić logo na napis "Wesołych Świąt".

Bombki z imieniem lub dedykacją i kokardą to ładnie zapakowany upominek gotowy do wręczenia bliskiej osobie. Po zakończeniu Świąt można umieścić bombkę na złotym lub srebrnym metalowym stojaku i cieszyć się jej widokiem przez cały rok.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl